Czwartek, 01 czerwca 2023.

Obraz 118 [1024x768]

1 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny, który z pewnością będzie dla wszystkich czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy. Był to wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów i nowych nauczycieli, których zapewniamy, że rozpoczęli proces uczenia w szkole z ogromnymi tradycjami, i która przez 76 lat swojego istnienia kształtowała najważniejsze wartości w życiu człowieka oraz doskonale przygotowywała młodzież do egzaminów maturalnych.

Uroczystość poprzedzona została mszą Św. w Kościele p. w. Św. Michała Archanioła w Piastowie. O godzinie 900 odbyła się uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/17,   a następnie wszyscy wychowawcy spotkali się ze swoimi klasami. Z uwagi na realizację projektu dotyczącego dwujęzyczności, o godzinie 1000 uczniowie napisali testy diagnozujące z j. angielskiego i drugiego języka nowożytnego. Na koniec klasa IB uczestniczyła w diagnozie ustnej z języka angielskiego.
Nowy rok szkolny, to nowe przeżycia i wyzwania. Niech ten rok przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji. Liceum przygotowuje młodego człowieka do podejmowania ważnych wyborów, które będą miały wpływ zarówno na wybór przyszłej drogi edukacyjnej, ale również na całą jego przyszłą karierę zawodową. Każdy z Uczniów, obierze własną ścieżkę edukacji.  Już teraz życzymy wszystkim, by podążanie nią przyniosło radość i satysfakcję z osiąganych sukcesów.

Galeria zdjęć

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17