Niedziela, 29 stycznia 2023.

 

obraz-091-1024x768

13 października 2016r., odbył się w naszym Liceum uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej połączony ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.

 

Apel rozpoczęło uroczyste przejęcie sztandaru Szkoły od maturzystów przez nowy poczet sztandarowy         z klas drugich. Następnie klasa 3a zaprezentowała przygotowane przez siebie informacje na temat Komisji Edukacji Narodowej, której zawdzięczamy to święto – kiedy i w jakim składzie istniała, w jakim trybie została powołana    i jakie były jej osiągnięcia.

Kolejną częścią uroczystości było ślubowanie klas pierwszych. Pani Dyrektor odebrała od pierwszoklasistów przyrzeczenia przestrzegania wszelkich obowiązujących w Szkole zasad i wartości oraz godnego reprezentowania naszej Szkoły w każdym miejscu i czasie. Korzystając z okazji Pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom życzenia samych sukcesów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Delegacja Rady Rodziców uczniów na ręce Pani Dyrektor złożyła także życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

 

Na koniec spotkania, po częściach oficjalnych, klasy przedstawiły przygotowane przez siebie piosenki. Jedni a’cappella, inni z akompaniamentem gitary a jeszcze inni z podkładem muzycznym i choreografią. Pozostałe klasy nagradzały wykonawców brawami.

Galeria zdjęć

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej