Niedziela, 03 lipca 2022.

tytuł

W naszym liceum był to dzień pełen atrakcji, okraszonych dobrą muzyką, śpiewem, sportem i aktorstwem. Licealiści wcielili się tego dnia w rolę nauczycieli i przeprowadzili wybrane lekcje dla swoich rówieśników, pod czujnym okiem pedagogów. 

asystent

Konkurs na najpiękniejszą Panią Wiosnę przeprowadzony!!!

kwiaty-wisni-5

Najpiękniejszą Wiosną 2017 roku w LOM została Karolina Skottak z klasy IIA. Gratulujemy 🙂

Wiosna

I Dnia Wiosny nie zabrakło w naszym liceum aktywności sportowej i umysłowej. Reprezentanci  poszczególnych klas sprawdzili swoje umiejętności manualne i motoryczne w konkurencjach sportowych i umysłowych. Zwycięską klasą została II B. Gratulujemy 🙂

Sport

I Dzień Wiosny zakończyliśmy śpiewem. Poszczególne klasy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne podczas występów karaoke. Było naprawdę wesoło 🙂

Karaoke

I dzień wiosny