Piątek, 29 września 2023.

 

DSC04448

10 marca 2017r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym metodyki badania opinii publicznej. Szkolenie przeprowadził pan Filip Górski, specjalista ds. pozyskiwania i analizowania danych statystycznych. W naszym liceum funkcjonuje Szkolny Ośrodek Badań Opinii Publicznej. Uczniowie uczą się prawidłowego przeprowadzania badań ankietowych, kodowania ankiet, zestawiania wyników i ich interpretacji. W tworzeniu takich baz danych pomagają naszej młodzieży szkolenia specjalistów od tworzenia profesjonalnych narzędzi badawczych i pozyskiwania dzięki nim danych na potrzeby różnych instytucji. Obecnie uczestniczymy wspólnie z organem prowadzącym naszej szkoły w pozyskiwaniu danych na rzecz Urzędu Miasta Piastów. Udział naszych uczniów w gromadzeniu różnych danych statystycznych i ich interpretacji umożliwi im zdobycie umiejętności wymaganych od kandydatów na różnych stanowiskach pracy.

Galeria zdjęć

Szkolenie na temat metodyki badań statystycznych