Czwartek, 01 czerwca 2023.

DSC04551DSC04514DSC04538

„Lepiej zapobiegać niż leczyć”- kilka słów o profilaktyce
Zgodnie z założeniem, że „lepiej zapobiegać niż leczyć” w naszym liceum
w dniach 22-23.03.2017r. po raz kolejny odbył się cykl zajęć profilaktycznych. Warsztatami i wykładami objęte zostały wszystkie podmioty naszej szkoły tj. uczniowie, rodzice i nauczyciele. Psycholog/ terapeuta uzależnień z Polskiego Centrum Profilaktyki Pani Barbara Warchoł podjęła z nauczycielami i rodzicami tematykę dotyczącą „Uzależnienia od Internetu, telefonu komórkowego i gier komputerowych, – jak przeciwdziałać? Na co zwracać uwagę?”. W klasach I poprowadziła zajęcia pt. „Techniki aktywnej nauki – wiem jak się uczyć”. Klasy II odbyły warsztat pt. „Motywacja – mam siłę do działania”. Natomiast w klasie III odbyła się prelekcja z zakresu – „Uzależnienie od telefonu, Internetu i komputera”.
Zapraszamy do galerii zdjęć z tego ważnego wydarzenia.

Galeria zdjęć

Warsztaty dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli