Niedziela, 26 czerwca 2022.

 

28 kwietnia 2017r. pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Po trzech latach, z bagażem ciekawych doświadczeń, wyposażeni w nowe umiejętności i wiedzę, dobrnęli do mety. 
Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.
Dyrektor szkoły pani Hanna Babikowska po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazała nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Ponadto zostały wręczone świadectwa i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów. Za wysokie wyniki w nauce nagrody otrzymali Dawid Kiljański, Jan Jędrzejczyk oraz Adrian Michalak. Gratulujemy!
 
Przed absolwentami naszego LO matura. Życzymy sukcesów.

 

Galeria zdjęć

 

Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów