Piątek, 29 września 2023.

W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Nasza społeczność po raz kolejny aktywnie włącza się w działania organizacyjne i  sportową rywalizację podjętą z tej okazji. W Biegu Konstytucji Trzeciego Maja w cyklu Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych  pobiegli uczniowie i nauczyciele naszego liceum. Wśród nauczycieli naszego liceum najlepsze miejsce zają Pan Arkadiusz Pajdosz, zwycięzca zeszłorocznego Grand Prix. Razem z nim w rywalizacji uczestniczyli: Krzysztof Niewiński i Szymon Siwik. Najlepszy wynik uzyskał Pan Pajdosz. Zajął 4.miejsce w kategorii open.  Gratulacje! Wolontariusze z naszej szkoły aktywnie uczestniczyli też w obsłudze całej uroczystości.
Kolejny bieg już 20 maja. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

Nasi uczniowie i nauczyciele w Biegu Konstytucji 3 Maja