Niedziela, 29 stycznia 2023.

22 czerwca o godzinie 17 podczas sesji Rady Miejskiej  w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Piastowie Burmistrz Miasta Grzegorz Szuplewski oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Agata Korczak uroczyście wręczyli laureatom stypendia naukowe.

Dwudziestu uczniów piastowskich szkół odebrało nagrody pieniężne za doskonałe wyniki w nauce. Średnia ocen 6,0 lub bliska tej średniej, wzorowa postawa, wybitne osiągnięcia naukowe, ciekawe pasje oraz niesienie pomocy innym to nieliczne z cech wyróżnionych uczniów.

Wśród nagrodzonych było pięciu uczniów naszego Liceum:

  • Jądrzyk Piotr – kL. IA humanistyczna,

  •  Hajduk Jakub – kl. IC biologiczno-chemiczna(dwujęzyczna),

  •  Gosa Kamila – kl. IIIB biologiczno-chemiczna,

  •  Mróz Natalia – kl IB lingwistyczna,

  •  Cieśluk Julia – kl IB lingwistyczna.

Gratulujemy naszym uczniom wybitnych osiągnięć na polu naukowym i społecznym!

Stypendia Burmistrza za osiągnięcia naukowe