Poniedziałek, 27 czerwca 2022.

W ostatni czwartek 15.11 odbyło się spotkanie z wolontariuszką z Australii- Grace dla chętnych uczniów z klas 1 LO . Grace opowiadała nam o projekcie Lattitude, w którym uczestniczy i o swojej pracy jako asystent nauczycieli języka angielskiego w jednej z warszawskich szkół. Nasze liceum przystąpi do projektu w marcu 2019r. i rozpocznie realizację współpracy z brytyjską organizacją charytatywną  Latitude Global Volunteering, propagującą wolontariat wśród 17-25 latków. Młodzi ludzie z Australii i Nowej Zelandii w ciągu pobytu naszej szkole, pomogą naszym uczniom na lekcjach angielskiego. Zajęcia z „native speakerami” – rdzennymi mówcami języka angielskiego, ułatwiają naszym uczniom sprawne posługiwanie się językiem angielskim w praktyce. Zainteresowanych prosimy o kontakt z p.Katarzyną Bolesta-Siwek.

Realizacja projektu Lattitude