Niedziela, 26 czerwca 2022.

Odświętne stroje, uroczysta akademia, odebranie świadectw i pożegnanie nauki na ponad dwa miesiące. To wszystko przeżywaliśmy 19 czerwca 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Piastowie.

Były świadectwa z czerwonymi paskami, liczne dyplomy i gratulacje za przyznane nagrody Burmistrza Piastowa, wręczono stypendia Dyrektora Liceum i liczne nagrody książkowe, a także listy gratulacyjne dla Rodziców naszych wybitnych uczniów. Wyróżnieni uczniowie swoje trofea odebrali z rąk Pani Dyrektor i Wychowawców.

 

Zobacz galerię zdjęć

 

A po części oficjalnej klasa 1D zaprezentowała zabawną scenkę z życia szkoły „Każde pokolenie ma własny czas” z odpowiednimi piosenkami.

 

Dobra zabawa i duma z osiągnięć naszej młodzieży podczas ostatniego roku nauki było chwilą, którą warto zatrzymać  – kusi nas jednak utęskniony letni wypoczynek.

Żegnaj Szkoło!

 

Wrócimy do NASZEGO liceum już za dwa miesiące w dużo liczniejszym gronie!

 

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i sympatykom naszego LO życzymy dobrego wypoczynku i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód. Życzymy, byśmy wszyscy spotkali się 2 września w szkole zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym!

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Pracownicy

 Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. A. Mickiewicza w Piastowie

Wakacje