Wtorek, 23 kwietnia 2024.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 1 Ap – Julia Zwierzchowska, stanęła na podium zawodów o randze ogólnopolskiej, które odbyły się 26.10.2019 w Grodzisku Mazowieckim. Zawody zostały otwarte przez Głównego Sponsora – firmę DPD, którą reprezentował Łukasz Zembowicz oraz Starostę Powiatu Grodziskiego – Marka Wieżbickiego oraz przedstawiciela OSiR – Bartłomieja Grzegorskiego.

W wydarzeniu wzięło udział w sumie 280 zawodników z 21 klubów z całej Polski. Turniej został rozegrany w oparciu o 46 konkurencji dziewcząt, chłopców, również w kategorii senior. W klasyfikacji generalnej zwyciężył klub UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki.

Cała społeczność naszego liceum cieszy się z sukcesu Julii i wszyscy życzymy dalszych tak wspaniałych wyników!