Sobota, 25 stycznia 2020.

Serdecznie zapraszamy naszych rodziców, nauczycieli, absolwentów  i sympatyków naszego liceum do przekazania 1% swojego podatku z deklaracji rocznej PIT. Wystarczy w odpowiedniej rubryce składanej deklaracji podatkowej wpisać numer KRS 0000124097  oraz podać,  jako cel szczegółowy: LO Mickiewicz. Mają Państwo możliwość dokonania wyboru organizacji, której przekazują swój 1% oraz wskazania przeznaczenia tych środków. Tym sposobem mogą Państwo wesprzeć działanie LO im. Mickiewicza w Piastowie. O przeznaczeniu wsparcia zdecydujemy  wspólnie z Radą Rodziców naszej szkoły.  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, zaprzyjaźnione instytucje, absolwentów i pracowników LO oraz inne życzliwe osoby do wsparcia naszej inicjatywy.

Zobacz plakat

                                                                                  

                                                    

                                                     

Rok  2020!!!

 

Składamy też wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji rozpoczętego już Nowego 2020 Roku. Życzymy Państwu dużo zdrowia, życzliwości i otwartości dla drugiego człowieka. Żebyśmy wszyscy mieli dużo sił i motywacji do stawania się lepszymi a miłość od świątecznego stołu pozostała w naszych sercach na cały rok.  Życzymy wszystkim, żeby w różnych sytuacjach życiowych udawało się nam stawać ponad podziałami, które tak niszczą nasze społeczeństwo. Spokoju i wytrwałości w dążeniu do celu a naszym dzieciom dobrych wyborów, wspaniałych przyjaźni i wysokich wyników w nauce. Niech ten Nowy rok wniesie pokój i życzliwość do naszych serc!

Społeczność LO z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. A. Mickiewicza w Piastowie

 

 

1% podatku