Sobota, 03 grudnia 2022.

         29 stycznia 2020 roku był dniem wyjątkowym. To właśnie tego dnia naszą szkołę odwiedziła  grupa wolontariuszy „Anioły z Lubartowa”.  Od rana oczekiwaliśmy ich z wielką niecierpliwością, a kiedy wreszcie nadszedł czas spotkania zapanowała niesamowita ekscytacja i radość.

Wolontariusze pod opieką Pani Justyny, będącej przewodniczącą wolontariatu, spotkali się z naszymi klasami humanistycznymi, aby opowiedzieć o swojej działalności i zachęcić innych do zaangażowania się w podobne akcje. Spotkanie przebiegło miłej atmosferze, a młodzież z wielką ciekawością słuchała przybyłych gości i brała udział w konwersacji.

Wizyta „Aniołów z Lubartowa” była wyjątkowym wydarzeniem zarówno rozrywkowym jak i dydaktycznym. Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom coraz więcej osób będzie się decydować na pracę jako wolontariusz. Pamiętajmy: Im więcej dajemy, tym więcej sami posiadamy.

Jedną ze szczególnych zasług „Aniołów z Lubartowa” jest ogromne zaangażowanie w akcje pomocowe dla Polaków na Wschodzie, w które włącza się też aktywnie młodzież z naszego liceum.

Zobacz galerię zdjęć

Wizyta „Aniołów” z Lubartowa