Niedziela, 26 czerwca 2022.

W piątek, 4 września, miało miejsce uroczyste otwarcie nowych obiektów Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Piastowie. Inwestycja w naszym liceum  zrealizowana została w  formule partnerstwa prywatno-publicznego, gdzie partnerem publicznym jest Miasto Piastów, zaś prywatnym Warbud S.A.

Projekt obejmował przebudowę i rozbudowę liceum, które w tym roku obchodzi 75-lecie swojej działalności.  W przeciągu 16 miesięcy powstał nowoczesny trzykondygnacyjny gmach dydaktyczny o łącznej powierzchni 4,5 tys. m² wraz z przestronną miejską, halą sportową i boiskiem. Podpisanie umowy nastąpiło 30 kwietnia 2019. Życzymy naszym uczniom miłego użytkowania nowego objektu i samych sukcesów w nauce.

Zobacz film 1

Zobacz film 2

Uroczyste otwarcie nowego kompleksu dydaktycznego