Niedziela, 26 czerwca 2022.

Naszym tegorocznym absolwentom gratulujemy znakomitych wyników na maturze. Jest powód do dumy. Bardzo wysokie wyniki z przedmiotów rozszerzonych, które uzyskaliście sprawią, że od 1.10.2021 r. podejmiecie studia na wymarzonych kierunkach renomowanych uczelni.

 

Informujemy, że 100% tegorocznych absolwentów naszego liceum zdało egzamin maturalny!

JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI ! GRATULUJEMY !

Możemy już dziś podpowiedzieć przyszłorocznym maturzystom, jaka jest recepta na takie wyniki: po pierwsze – systematyczna i ciężka praca, ale także podejmowanie różnorodnych, dodatkowych zadań np. udział w zajęciach unijnych, które będzie realizować szkoła od 1 września 2021 r. oraz dodatkowych proponowanych przez nauczycieli, udział w konwersatoriach, zajęciach i inicjatywach realizowanych wspólnie z PW, UW, SGGW i UKSW, udział w fakultetach, projektach międzyklasowych, różnorodnych olimpiadach i konkursach, samodzielne rozwiązywanie ogromnej ilości ćwiczeń i zadań. To tylko tyle a potem, drzwi najbardziej obleganych kierunków studiów same się otwierają !

LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie serdecznie gratuluje absolwentom wysokich wyników.

Nasze liceum – gwarancją wysokiej jakości kształcenia!

Społeczność LO z Oddziałami Dwujęzycznymi

im A. Mickiewicza w Piastowie

 

 

 

 

 

EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI – 100% zdawalności