Niedziela, 26 czerwca 2022.

To już kolejny sukces naszych uczniów z klasy  IICg o profilu biologiczno-chemicznym. Tym razem młodzież wykazała się wysokim poziomem merytorycznym i kreatywnością w zakresie wiedzy o społeczeństwie.

Do 30 czerwca Polska Agencja Prasowa czekała na prace uczniów pokazujące, dlaczego Unia Europejska jest ważna dla Polski. Na zwycięzców konkursu „Moja ulica leży w Europie” czekały nagrody pieniężne. Prace konkursowe mogły mieć formę filmu, zdjęcia lub galerii.

Ponad 11 tysięcy złotych zostało podzielonych między laureatów konkursu „Moja ulica leży w Europie”. Jury przyznało po trzy nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

Polska Agencja Prasowa pod koniec marca ogłosiła konkurs na najlepszą pracę przedstawiającą, dlaczego Unia Europejska jest ważna dla Polski.

Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

JEST NAM NIEZWYKLE MIŁO POINFORMOWAĆ

O SUKCESIE NASZYCH UCZNIÓW

Drugie miejsce zajął film przygotowany przez Alicję Skalską, Martę Janowską, Wiktorię Baryłę, Patrycję Klisiak, Gabrielę Wojtasiak i Daniela Majerskiego z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Piastowie. Do uczniów powędruje w sumie 1800 zł.

SERDECZNE GRATULUJEMY!

Konkurs realizowany był w ramach projektu „EuroPAPNews” współfinansowanego z programu dotacji Parlamentu Europejskiego.

Zapraszamy do oglądania filmu:  https://youtu.be/MjFbjA7dHJY

Kolejny sukces naszej młodzieży