Piątek, 29 września 2023.

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że w dniach 8 i 9 marca 2022 r. w naszej szkole odbyła się ostatnia wizyta akredytacyjna przedstawicieli International Baccalaureate. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom i przedstawicielom władz Miasta Piastowa za ogromną  pomoc  i życzliwość w kilkuletnich przygotowaniach do realizacji klas IB w naszej szkole. Za nami efektywne doposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne i inne elementy infrastruktury, wielotygodniowe szkolenia dla nauczycieli posługujących się biegle j. angielskim, częste spotkania Rady Pedagogicznej tworzące strukturę przyszłego nauczania w klasach IB oraz  wspólne  budowanie strategii pracy całej społeczności naszego LO z udziałem uczniów i rodziców. Serdecznie dziękujemy też Pani Wicedyrektor Katarzynie Boleście-Siwek za wspieranie i koordynowanie wszystkich działań akredytacyjnych.

Wizyta akredytacyjna