Środa, 27 września 2023.

Zobacz galerię zdjęć

29 kwietnia 2022 r. w nowej sali gimnastycznej naszej szkoły, pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Po trzech latach, z bagażem ciekawych doświadczeń, wyposażeni w nowe umiejętności i wiedzę, dobrnęli do mety. 

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów i nie tylko z powodu ograniczeń pandemicznych oraz wojny w Ukrainie. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie. Była to też okazja do podziękowania za zaangażowanie w życie całej społeczności dla uczniów ich rodziców. Szczególne słowa uznania popłynęły do całej społeczności za współpracę w uzyskaniu przez szkołę akredytacji na realizację programu Matury Międzynarodowej

Dyrektor szkoły pani Hanna Babikowska wraz z wychowawcami klas przekazali nagrody i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Ponadto zostały wręczone świadectwa i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów. Gratulujemy wysokich wyników!

 

 Przed absolwentami naszego LO matura i całe dorosłe życie.

 

Życzymy wielu wspaniałych sukcesów!

 

 

Ach co to był za dzień ….. – pożegnanie Maturzystów 2022