Sobota, 13 sierpnia 2022.

28 lipca 2022 r. o godzinie 14. 00 w budynku Liceum  Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Piastowie zostały podane listy przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023. Rekrutacja do klas dwujęzycznych jest w naszym Liceum zamknięta. Nie posiadamy wolnych miejsc w klasach IC, ID i IE. Z uwagi na fakt, że posiadamy jeszcze 3 miejsca wolne w klasie informatycznej (niedwujęzycznej) i 7 miejsc wolnych w klasie dziennikarsko-prawnej (niedwujęzycznej), zapraszamy kandydatów do udziału w rekrutacji uzupełniającej. W tym celu należy wypełnić podanie o udział w rekrutacji uzupełniającej pobierz  i złożyć w drugim etapie rekrutacji zgodnie z harmonogramem – zobacz. Uczniowie zakwalifikowani składają oświadczenie woli (wraz z oryginałami dokumentów) – pobierz.

Wykaz podręczników pobierz.

Uwaga! W dniach: 2-6 IX 2022 r. w bibliotece LO (na drugim piętrze) będzie prowadzona giełda podręczników używanych. Serdecznie zapaszmy naszych uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu.

Wszystkim przyjętym serdecznie gratulujemy pozytywnego wyniku w rekrutacji do naszego LO!

Szkolna Komisja Rekrutacyjna

 

 

 

Zakończenie rekrutacji