Sobota, 03 grudnia 2022.

Dziękujemy tegorocznym absolwentom klas ósmych za udział w rekrutacji do naszego Liceum.

 

Wszystkim przyjętym Uczniom serdecznie gratulujemy pozytywnego wyniku w rekrutacji do naszego LO! Życzymy Wam miłej nauki i samych wspaniałych chwil w murach naszej szkoły!

 

Informacje dla pierwszoklasistów:
  • W dniach: 5 – 7 IX 2022 r. w bibliotece LO (na drugim piętrze) będzie prowadzona giełda podręczników używanych. Serdecznie zapaszmy naszych uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu. Harmonogram:
  1. 5 IX kupują klasy trzecie
  2. 6 IX kupują klasy drugie
  3. 7 IX kupują klasy pierwsze
  • W przypadku zakupu nowych podręczników wybieramy wersję najnowszą (jeśli Państwo macie takie wątpliwości lub wstrzymujemy się z zakupem do pierwszych zajęć). Wykaz podręczników pobierz;
  • W dniach 12 – 14 września 2022 r. wszyscy uczniowie klas pierwszych uczestniczą w wyjazdowej wycieczce integracyjnej;
  • Każdy uczeń klasy pierwszej składa oświadczenie woli (jeśli tego nie zrobił w procesie rekrutacji)  pobierz;
  • Plan organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2022-23 (1 września 2022 r. – czwartek):
–  8.00 odbędzie się uroczysta Msza Św. w Kościele pw. Św.    Michała Archanioła w Piastowie;
– 9.30  rozpoczęcie nowego roku szkolnego w budynku Liceum – uroczysta akademia dla uczniów klas pierwszych( sala gimnastyczna Liceum, wejście C od strony parkingu przy Urzędzie Miasta). Po uroczystości uczniowie spotykają się w salach lekcyjnych z wychowawcą klasy;
– 10.30  rozpoczęcie nowego roku szkolnego w budynku Liceum dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych. Po uroczystości uczniowie spotykają się w salach lekcyjnych z wychowawcą klasy ( sala gimnastyczna Liceum, wejście C od strony parkingu przy Urzędzie Miasta).
  

 

Drodzy pierwszoklasiści …