Piątek, 29 września 2023.

      

Narodowe Święto Niepodległości, to jedno z najważniejszych świąt państwowych. Z tej okazji i w naszym Liceum 10 listopada był dniem szczególnym. Podobnie jak w ubiegłych latach  wspólne odśpiewaliśmy hymn narodowy w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11.


Obowiązkowe stroje galowe potraktowaliśmy w tym roku w sposób kreatywny.

 

Dzięki temu podniosła atmosfera święta zyskała nieco weselszy odcień. Uroczyste odśpiewanie hymnu, konkursy tematyczne, plakaty i przypinki w barwach narodowych stworzyły prawdziwie patriotyczną atmosferę święta. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom.

 

Niech żyje wolna i niepodległa Polska!  

 

 

Zobacz galerię zdjęć

 

104 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZYM LICEUM