Poniedziałek, 20 marca 2023.

 

 

Jak co roku obchody Święta Niepodległości w Piastowie zaowocowały wspólną modlitwą w intencji Ojczyzny, w parafii p.w. Matki Bożej Częstochowskiej.  11 listopada 2022 r. o godzinie 10.00, została odprawiona uroczysta Msza Święta, z udziałem uczniów i nauczycieli LO im. A. Mickiewicza w Piastowie. W uroczystej Mszy Św. uczestniczyły też władze miasta na czele z Panem Burmistrzem Grzegorzem Szuplewskim, harcerze i zuchy ZHP z hufca Piastów, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej  w Piastowie, Poczty Sztandarowe z piastowskich szkół oraz liczni mieszkańcy naszego miasta. Poczet  Sztandarowy naszego Liceum reprezentowali uczniowie klas pierwszych pod przewodnictwem Pana Profesora Tomasza Lukowskiego. Serdecznie dziękujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Wspólna modlitwa w intencji Ojczyzny