Piątek, 29 września 2023.

Dziękujemy tegorocznym absolwentom klas ósmych za udział w rekrutacji do naszego Liceum!

Wszystkim przyjętym Uczniom serdecznie gratulujemy pozytywnego wyniku w rekrutacji do naszego LO! Życzymy Wam miłej nauki i samych wspaniałych chwil w murach naszej szkoły!

Informacje dla pierwszoklasistów:
  • Wykaz podręczników pobierz
  • Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2023/24 zostały podane w budynku naszego Liceum.
  • W dniach: 6 – 8 IX 2023 r. (środa-piątek) w bibliotece LO (na drugim piętrze) będzie prowadzona giełda podręczników używanych. Serdecznie zapaszmy naszych uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu. Harmonogram giełdy podamy w dniu 4 IX 2023 roku podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego.
  • W przypadku zakupu nowych podręczników wybieramy wersję najnowszą (jeśli Państwo macie wątpliwości to wstrzymujemy się z zakupem do pierwszych zajęć).
  • W drugim tygodniu września  wszyscy uczniowie klas pierwszych uczestniczą w obowiązkowej wyjazdowej wycieczce integracyjnej. Szczegóły wycieczki podamy w drugiej połowie sierpnia.
  • Plan organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2023-24 (4 września 2023 r. – poniedziałek):
8.00 odbędzie się uroczysta Msza Św. w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Piastowie;
9.30  rozpoczęcie nowego roku szkolnego w budynku Liceum – uroczysta akademia dla uczniów klas pierwszych (sala gimnastyczna Liceum, wejście C od strony parkingu przy Urzędzie Miasta). Po uroczystości uczniowie spotykają się w salach lekcyjnych z wychowawcą klasy;
10.30  rozpoczęcie nowego roku szkolnego w budynku Liceum dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych (sala gimnastyczna Liceum, wejście C od strony parkingu przy Urzędzie Miasta). Po uroczystości uczniowie spotykają się w salach lekcyjnych z wychowawcą klasy.
  
Drodzy pierwszoklasiści …