Czwartek, 09 kwietnia 2020.

Projekty międzynarodowe

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie uczestniczy w realizacji wielu projektów międzynarodowych o zasięgu europejskim i światowym. Projekty mają za zadanie poszerzać horyzonty uczniów liceum, wzmacniać realizację nauczana przedmiotów ogólnokształcących w języku angielskim i wspierać ogólny

Nauka

DEUTSCH HAT KLASSE – mamy drugie miejsce w kraju Od października 2018 r. realizowaliśmy w naszej szkole  projekt  pt. „Klasa ma klasę”.  W projekcie uczestniczyli przedstawiciele uczniów klas pierwszych i drugich, wykazujący szczególne zainteresowanie nauką języka niemieckiego. W ramach projektu

Co powinieneś wiedzieć o szkole?

Pewnie zastanawiasz się, czemu wybrać tę szkołę a nie inną? Co nas wyróżnia od innych? Kim jesteśmy i jak uczymy? Wszystko co powinieneś o nas wiedzieć znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży

Więcej

Symulator ekonomiczny do nauki przedsiębiorczości

Więcej

Aktualności

  • Życzenia Wielkanocne Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary i miłości, Niech te wyjątkowe dni niosą radość, miłość i nadzieję, które będą trwały dłużej niż najpiękniejsza świąteczna chwila.
  • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/21 Uczniów klas ósmych szkół podstawowych zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/21.
  • Organizacja procesu uczenia się Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom edukacyjnym stworzyliśmy poradnik dobrej samoorganizacji procesu uczenia się.

więcej