Sobota, 22 stycznia 2022.

Projekty międzynarodowe

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie uczestniczy w realizacji wielu projektów międzynarodowych o zasięgu europejskim i światowym. Projekty mają za zadanie poszerzać horyzonty uczniów liceum, wzmacniać realizację nauczana przedmiotów ogólnokształcących w języku angielskim i wspierać ogólny

Nauka

Nasi uczniowie z powodzeniem korzystają z nowoczesnego zaplecza dydaktyczno-sportowego. Podczas zajęć sportowych korzystają z doskonale wyposażonej sali gimnastycznej, posiadającej profesjonalne szatnie sportowe i zaplecze dla kadry trenerskiej. Zajęcia lekcyjne pozasportowe odbywają się w nowoczesnych i przestronnych pomieszczeniach dydaktycznych, z inteligentnym

Co powinieneś wiedzieć o szkole?

Pewnie zastanawiasz się, czemu wybrać tę szkołę a nie inną? Co nas wyróżnia od innych? Kim jesteśmy i jak uczymy? Wszystko co powinieneś o nas wiedzieć znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży

Więcej

Symulator ekonomiczny do nauki przedsiębiorczości

Więcej

Aktualności

  • Edukacja międzynarodowa W środę 12.01 odwiedziła nas studentka Yale, Julia Czeladko. Uczniowie z grup dwujęzycznych mieli okazję posłuchać prezentacji Julii na temat jej doświadczeń edukacyjnych.
  • Norweski przepis na nauki doświadczalne Miło nam poinformować, że w naszym LO rusza kolejny projekt pt. "Norweski przepis na nauki doświadczalne”
  • ŻYCZENIA NOWOROCZNE Życzymy Państwu dużo zdrowia, spokoju, wielu sukcesów na polu dydaktycznym i zawodowym.

więcej