Poniedziałek, 22 kwietnia 2019. Do końca roku szkolnego pozostało 59 dni.

Projekty międzynarodowe

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie uczestniczy w realizacji wielu projektów międzynarodowych o zasięgu europejskim i światowym. Projekty mają za zadanie poszerzać horyzonty uczniów liceum, wzmacniać realizację nauczana przedmiotów ogólnokształcących w języku angielskim i wspierać ogólny

Nauka

Kursy bezpłatne dla uczniów LOM polecane przez kadrę pedagogiczną liceum Język angielski certyfikowany – kurs prowadzą certyfikowani egzaminatorzy Pearson Czwartek godz. 13.35-16.35 Sobota godz. 9.00-12.00(dwie grupy) Sobota godz. 12.00-15.00 Kurs grafiki komputerowej Piątek godz. 16.15 Kurs ECCC (zajęcia z programowania)

Co powinieneś wiedzieć o szkole?

Pewnie zastanawiasz się, czemu wybrać tę szkołę a nie inną? Co nas wyróżnia od innych? Kim jesteśmy i jak uczymy? Wszystko co powinieneś o nas wiedzieć znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży

Więcej

Symulator ekonomiczny do nauki przedsiębiorczości

Więcej

Aktualności

  • Wielkanoc 2019 Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
  • Niecodzienna lekcja literatury 15 kwietnia przedstawiciele klas 1a oraz 1bc wyjechali do Warszawy, by obejrzeć w Och – Teatrze spektakl na podstawie komedii Aleksandra Fredry pt. „Zemsta”
  • Wielka Nocna Babka Pod tym hasłem odbył się w dniu 12 kwietnia miedzyklasowy konkurs w dekorowaniu babek. Każda z klas otrzymała identyczną, nieozdobioną babkę wielkanocną.

więcej