Sobota, 16 stycznia 2021.

Projekty międzynarodowe

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie uczestniczy w realizacji wielu projektów międzynarodowych o zasięgu europejskim i światowym. Projekty mają za zadanie poszerzać horyzonty uczniów liceum, wzmacniać realizację nauczana przedmiotów ogólnokształcących w języku angielskim i wspierać ogólny

Nauka

Nasi uczniowie z powodzeniem korzystają z nowoczesnego zaplecza dydaktyczno-sportowego. Podczas zajęć sportowych mają możliwość korzystać z w pełni wyposażonej sali gimnastycznej, posiadającej profesjonalne szatnie sportowe i zaplecze dla kadry trenerskiej. Zajęcia lekcyjne pozasportowe odbywają się w nowoczesnych i przestronnych pomieszczeniach

Co powinieneś wiedzieć o szkole?

Pewnie zastanawiasz się, czemu wybrać tę szkołę a nie inną? Co nas wyróżnia od innych? Kim jesteśmy i jak uczymy? Wszystko co powinieneś o nas wiedzieć znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży

Więcej

Symulator ekonomiczny do nauki przedsiębiorczości

Więcej

Aktualności

  • Kursy przedmaturalne dla naszych uczniów Wszystkich naszych maturzystów zapraszamy na bezpłatne kursy przedmaturalne z j. angielskiego.
  • ŻYCZENIA NOWOROCZNE Życzymy Państwu dużo zdrowia, spokoju, wielu sukcesów na polu dydaktycznym i zawodowym.
  • Kolejny projekt – e(Lo)waste W Nowy Rok wchodzimy dynamicznie z realizacją kolejnego projektu dydaktycznego. Wsparcie jest efektem naszej współpracy z doradcami metodycznymi.

więcej