Poniedziałek, 03 sierpnia 2020.

Projekty międzynarodowe

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie uczestniczy w realizacji wielu projektów międzynarodowych o zasięgu europejskim i światowym. Projekty mają za zadanie poszerzać horyzonty uczniów liceum, wzmacniać realizację nauczana przedmiotów ogólnokształcących w języku angielskim i wspierać ogólny

Nauka

Stypendia sportowe 2019/20 Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że w podsumowaniu zasług dla wybitnych zawodniczek naszego LO, przyznano im piastowskie stypendia sportowe. Nagrodzone uczennice osiągają nie tylko wspaniałe sukcesy sportowe, ale również wyróżniają się na polu działalności naukowej i społecznej. Charakteryzują

Co powinieneś wiedzieć o szkole?

Pewnie zastanawiasz się, czemu wybrać tę szkołę a nie inną? Co nas wyróżnia od innych? Kim jesteśmy i jak uczymy? Wszystko co powinieneś o nas wiedzieć znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży

Więcej

Symulator ekonomiczny do nauki przedsiębiorczości

Więcej

Aktualności

  • Nagrody Burmistrza Miasta Piastowa W dniu 26 czerwca 2020 r. wręczono w naszej szkole Nagrody Burmistrza Miasta Piastowa za wyniki naukowe, działalność na rzecz społeczności szkolnej i udział w projektach edukacyjnych.
  • Nagrody dla wybitnych sportowców z naszego LO Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że w podsumowaniu zasług dla wybitnych zawodniczek naszego LO, przyznano im wyróżniające stypendia sportowe.
  • Rekrutacja 2020 – zmiana miejsca przyjmowania dokumentów Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów zostaną podane na naszej stronie internetowej po publikacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

więcej