Wtorek, 20 października 2020.

Projekty międzynarodowe

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie uczestniczy w realizacji wielu projektów międzynarodowych o zasięgu europejskim i światowym. Projekty mają za zadanie poszerzać horyzonty uczniów liceum, wzmacniać realizację nauczana przedmiotów ogólnokształcących w języku angielskim i wspierać ogólny

Nauka

Stypendia sportowe 2019/20 Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że w podsumowaniu zasług dla wybitnych zawodniczek naszego LO, przyznano im piastowskie stypendia sportowe. Nagrodzone uczennice osiągają nie tylko wspaniałe sukcesy sportowe, ale również wyróżniają się na polu działalności naukowej i społecznej. Charakteryzują

Co powinieneś wiedzieć o szkole?

Pewnie zastanawiasz się, czemu wybrać tę szkołę a nie inną? Co nas wyróżnia od innych? Kim jesteśmy i jak uczymy? Wszystko co powinieneś o nas wiedzieć znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży

Więcej

Symulator ekonomiczny do nauki przedsiębiorczości

Więcej

Aktualności

  • Myśl i działaj jak inżynier Wszystkich uczniów zainteresowanych szerokim spektrum najnowszych zastosowań informatyki, najefektywniejszymi metodami nauki j. angielskiego i wprowadzeniem w świat najnowszych technologii, zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu edukacyjnym " Myśl i działaj jak inżynier"
  • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, satysfakcji z wykonywanej pracy, dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków.
  • Projekt międzynarodowy Serdecznie zapraszamy młodzież naszego LO do udziału w projekcie Erasmus+. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sali nr 1 we środę 14 X 2020 r. o godzinie 15.30.

więcej