Niedziela, 26 września 2021.

Projekty międzynarodowe

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie uczestniczy w realizacji wielu projektów międzynarodowych o zasięgu europejskim i światowym. Projekty mają za zadanie poszerzać horyzonty uczniów liceum, wzmacniać realizację nauczana przedmiotów ogólnokształcących w języku angielskim i wspierać ogólny

Nauka

Nasi uczniowie z powodzeniem korzystają z nowoczesnego zaplecza dydaktyczno-sportowego. Podczas zajęć sportowych korzystają z doskonale wyposażonej sali gimnastycznej, posiadającej profesjonalne szatnie sportowe i zaplecze dla kadry trenerskiej. Zajęcia lekcyjne pozasportowe odbywają się w nowoczesnych i przestronnych pomieszczeniach dydaktycznych, z inteligentnym

Co powinieneś wiedzieć o szkole?

Pewnie zastanawiasz się, czemu wybrać tę szkołę a nie inną? Co nas wyróżnia od innych? Kim jesteśmy i jak uczymy? Wszystko co powinieneś o nas wiedzieć znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Polsko-Niemiecka Wymiana Młodzieży

Więcej

Symulator ekonomiczny do nauki przedsiębiorczości

Więcej

Aktualności

  • Zielona szkoła w Małopolsce W ostaniach dniach września uczniowie klas 3 Ap , 3 Dp i 2D pod opieką wychowawców, uczestniczyli w zmaganiach integracyjnych.
  • Akcja charytatywna naszej społeczności. Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą wspomóc szlachetny cel pod przewodnictwem o. Rafała Główczyńskiego, naszego katechety.
  • Angielskojęzyczna integracja IC w Wilanowie Integracja zespołu klasowego połączona z wycieczką edukacyjną - 20 września klasa 1c, pod opieką Pani Anny Gorczyńskiej i Pani Katarzyny Woźniakowskiej, zwiedziła letnią rezydencję Jana III Sobieskiego.

więcej