Poniedziałek, 17 czerwca 2024.

Piastowskie szkoły i placówki oświatowe to miejsca o znaczących osiągnięciach dydaktycznych, kulturalnych i sportowych.  Również uczniowie naszej szkoły osiągają liczne sukcesy. Zostają laureatami i finalistami konkursów, uzyskują bardzo wysokie wyniki w nauce – we wszystkich przedmiotach. Tak było także w tym roku. Potwierdza to również liczne grono wybitnych uczniów, wyróżnionych 18 VI 2019r. Nagrodami Burmistrza uhonorowano następujących uczniów z naszego liceum:

 

  • Piotr Jądrzyk kl. IIA

  • Kacper Szczepański kl. IIA

  • Jakub Hajduk kl. IIC

  • Patrycja Pobuta kl. ID

  • Natalia Mróz kl. IIB

 

Prócz uczniów ze średnią ocen znacznie przekraczającą 5,0 (!), laureatów różnego rodzaju konkursów, którzy przy tym działają społecznie,  wybitni sportowcy  z Piastowa zostali nagrodzeni za wyjątkowe osiągnięcia sportowe.  Z naszego LO  taką nagrodę otrzymała uczennica:

 

  • Gabriela Kuczyńska  kl. IIA

 

Nagrody wręczali przedstawiciele władz Miasta Piastowa:

Pan Grzegorz Szuplewski Burmistrz Miasta Piastowa

Pan Janusz Wroński Przewodniczący Rady Miejskiej w Piastowie

Pani Urszula Nelken Dyrektor Centrum Usług Oświatowych

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz galerię zdjęć

Nagrody Burmistrza Miasta Piastowa dla LO