Poniedziałek, 17 czerwca 2024.

Społeczność naszego liceum w ciągu roku szkolnego aktywnie współorganizuje wiele akcji na rzecz Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie. Tym razem z powodu pandemii  akcja „Pola Nadziei” przeniesiona została do świata wirtualnego. Pragniemy jednak kontynuować tegoroczną edycję zachęcając do wsparcia w postaci „wirtualnego żonkila”. Wolontariusze hospicjum uruchomili na stronie narzędzie, które umożliwi kontynuowanie programu. Znajduje się ono pod adresem: https://fho.org.pl/polanadziei/ Pola Nadziei, to bardzo ważna dla hospicjum inicjatywa, dająca znaczące środki na utrzymanie placówki.

W tej trudnej sytuacji musimy jeszcze silniej zabiegać o uwagę darczyńców, dlatego prosimy, bądźcie z nami i wspierajcie.

Mamy ogromną prośbę, jeśli możecie zachęcajcie przyjaciół, znajomych do wzięcia udziału w akcji. Dostępna jest na FB Hospicjum nakładka na zdjęcie z informacją że wspieramy akcję POLA NADZIEI, zachęcamy Was gorąco do skorzystania z niej, im więcej nas tym większa szansa powodzenie tej akcji w tych trudnych dla nas wszystkich warunkach.

Ściskamy Was bardzo mocno, uważajcie na siebie i do szybkiego zobaczenia.

 

 

http://www.lopiastow.pl/wp-content/uploads/2020/02/indeks-1.png

Pomoc dla Hospicjum