Poniedziałek, 17 czerwca 2024.

30 kwietnia 2021 r. w nowych murach naszej szkoły pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Po trzech latach, z bagażem ciekawych doświadczeń, wyposażeni w nowe umiejętności i wiedzę, dobrnęli do mety. 

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów i nie tylko z powodu ograniczeń pandemicznych. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.

Dyrektor szkoły pani Hanna Babikowska wraz panią wicedyrektor Małgorzatą Janowską i z wychowawcami klas przekazali nagrody i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Ponadto zostały wręczone świadectwa i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów. Gratulujemy wysokich wyników!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów dla naszych absolwentów:

Zobacz nagranie I

Zobacz nagranie II

Przed absolwentami naszego LO matura i całe dorosłe życie. Życzymy wielu sukcesów!

 

 

Zakończenie roku uczniów klas III