Czwartek, 30 maja 2024.

Drużyna męska, pod kierownictwem trenera Tomasza Łukowskiego, osiągnęła najwyższe wyróżnienie w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego – Mistrzostwo Międzypowiatu. Wyrazy uznania dla Trenera i chłopców za wybitne osiągnięcie w dziedzinie siatkówki!

Siedmiogodzinne zawody w Międzyborowie zakończyły się triumfem dla chłopców – sukcesem, którego Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza nie miało jeszcze okazji doświadczyć. Nadchodzące zawody stanowią przedostatni etap przed Mistrzostwami Polski!
Pierwsze istotne posunięcie wykonał kapitan drużyny, Kacper Glegoła, a Filip Bućko, znakomity organizator, skonsolidował zespół i pobudził do intensywnych treningów. Wsparciem okazał się również losowanie drużyn przez trenera Tomasza Lukowskiego, który wyłonił optymalną grupę, dzięki czemu drużyna bez większych przeszkód dotarła do półfinału. Najlepsze zespoły z poprzedniego roku zostały rozstawione, a nasi chłopcy zmierzyli się z Sochaczewem i Puszczą Mariańską, których pokonali. Rodzice, Państwo Draganek i Bućko, zadbali o swoich synów i całą drużynę, zapewniając zespołowi wyjątkowe wsparcie emocjonalne!
W grupie na międzypowiatowych zawodach znaleźli się trzej świetni rywale. Żyrardów został pokonany 2:0 w zaciętym pojedynku w półfinale, a w jeszcze bardziej wymagającym meczu finałowym z Grodziskiem, nasi chłopcy zdobyli złoty medal!
Autorzy pozytywnych emocji:
Antoni Draganek, Franciszek Draganek, Antoni Miner, Aleksander Zieliński, Paweł Pytlakowski, Filip Bućko, Isa Khamidov, Kacper Glegoła, Jakub Kruźmanowski, Wojciech Daniłow, Miłosz Kubień!
Na facebooku, na koncie trenera Tomasza Lukowskiego, można obejrzeć relację z meczu! LINK

To było piękne widowisko!

Mistrzostwo Międzypowiatu w piłce siatkowej!