Poniedziałek, 17 czerwca 2024.

Niecodzienne wydarzenie za nami.  Serdeczne podziękowania dla Władz Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, Dziekana Wydziału dr hab. inż. arch. Krzysztofa Koszewskiego i Prodziekan Wydziału dr Iwony Szustakiewicz za zaproszenie dla naszego LO na tegoroczne obchody Święta Wydziału, uroczystość wręczenia dyplomów i wyróżnień Dziekana za prace dyplomowe oraz ogłoszenia nominacji prac dyplomowych do konkursów absolwentom studiów magisterskich i inżynierskich.
Piękna uroczystość! Obecność wielu niezwykłych Gości z kraju i z zagranicy (Władze wielu uczelni, instytucji, urzędów i pracownicy Wydziału). Wspaniale prezentujący się tegoroczni Absolwenci w pięknych togach i towarzyszący im Rodzice.


Tegorocznym absolwentom gratulujemy wyników, wyróżnień i nominacji. Życzymy wszystkim wielu udanych projektów. Niech zachwycają się Waszymi realizacjami zarówno odbiorcy krajowi jak i zagraniczni. Powodzenia!
Wydział sprawuje patronat nad klasą architektoniczną w naszym Liceum. Już w najbliższy wtorek realizujemy kolejną wspólną aktywność i nasi uczniowie wyjeżdżają na całodniowe zajęcia architektoniczne . Naszym uczniom życzymy wielu ciekawych doświadczeń i inspiracji na WA PW.


Uroczystość na Wydziale Architektury PW