Czwartek, 30 maja 2024.
Piątek, 26 kwietnia był ostatnim dniem szkoły dla tegorocznych maturzystów. Z tej okazji po południu odbyła się uroczystość zakończenia nauki dla klas czwartych, w czasie której, po przemówieniach Pani Dyrektor Hanny Babiakowskiej, Przedstawiciela Rady Rodziców, pani Anny Włodarczyk i przedstawiciela uczniów – Wojtka Sawickiego z kl. 3a, odbyło się uroczyste rozdanie nagród, wyróżnień i świadectw uczniom klas czwartym.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez młodszych kolegów maturzystów z klas trzecich. Maja Staśkiewicz (3a) zaśpiewała piosenkę ”Vienna waits for you”, Tosia Białek (3d) ze szkolnym zespołem muzycznym wystąpiła z piosenką ”Beggin’ ” i „R U mine?”. Całość poprowadził przewodniczący SU, Julek Niedbała i Wojtek Sawicki..

Na koniec odbył się Quiz wiedzy o szkle, w którym przeciwko nauczycielom reprezentowanym przez wychowawców klas czwartych wystąpili przedstawiciele maturzystów. Starli się oni w pojedynku na pytania dotyczące zabawnych szczegółów z życia i zwyczajów panujących w naszej szkole. Okazało się, że zarówno jedna jaki druga strona nieźle poradziła sobie z pytaniami – quiz zakończył się wynikiem 13:13.
Po uroczystości klasy czwarte wróciły do sal na krótkie pożegnalne spotkanie z wychowawcami a uczniowie pozostałych klas wrócili do domu. Czwartym klasom życzymy sukcesu i trzymamy kciuki na egzaminach!

Zobacz galerię zdjęć

Zakończenie roku klas czwartych