Niedziela, 28 maja 2023.

23 czerwca 2017 roku o godzinie 9.30 odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych dla klas drugich i pierwszych.

Uroczystość rozpoczęliśmy od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie prowadzący przywitali zebranych: panią dyrektor, nauczycieli, pozostałych pracowników szkoły oraz uczniów klas pierwszych i drugich. Po udzieleniu „nagan”  nauczycielom za ich „przewinienia” wobec uczniów prowadzący zaprosili do obejrzenia prezentacji, która przypomniała o ciekawszych wydarzeniach z kończącego się roku szkolnego – były to spotkania, wyjazdy, niecodzienne lekcje.

Podczas apelu uhonorowano wyróżniających się uczniów. Wyróżnionych uczniów nagradzali: dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Piastowie pani Hanna Babikowska i wychowawcy. Nagrody dyrektora LO, ustanowione w bieżącym roku, otrzymali Piotr Markwas z klasy 1CD i Wiktoria Niedźwiedź z klasy 1A. Wśród licznych nagrodzonych znalazły się także stypendystki Burmistrza Miasta Piastowa: Agata Gawryła i Karolina Zimna, obie z klasy 2A. Ważnym akcentem apelu okazało się wręczenie czeku na tysiąc złotych  pani Urszuli Romaniec,  wiceprezes Stowarzyszenia Możesz  przez uczennice klasy 2A Klaudię Kruk i  Małgorzatę Wiśniewską, które wygrały pieniądze na rzecz Stowarzyszenia w ogólnopolskim projekcie Młodzież i Filantropia. Gratulujemy!

W imieniu młodzieży podziękowała przewodnicząca samorządu szkolnego, Marta Krauz. W tym miejscu chcielibyśmy złożyć podziękowania rodzicom za współpracę, za wsparcie szkoły w jej działaniach i za to, że oddając młodzież pod nasze skrzydła obdarzyli szkołę tak wielkim zaufaniem. Dziękujemy wychowawcom, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły za ich zaangażowanie w proces dydaktyczno-wychowawczy, za ich troskę i tworzenie wspaniałej atmosfery pracy na zajęciach lekcyjnych i korytarzach szkolnych. Dziękujemy także za wspaniałą atmosferę, wyjątkowy klimat, za działalność charytatywną, otwarcie na potrzeby drugiego człowieka

Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego i bezpiecznego wypoczynku. Wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

Życzymy udanych wakacji i wielu wspaniałych przeżyć. Niech czeka nas:

Smak wakacji, zapach lata,
wiatr od morza, słońce w Tatrach,
kolorowy zawrót głowy,
najpiękniejszy czas…

Społeczność LO im. A. Mickiewicza w Piastowie

 

Galeria zdjęć

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17