Poniedziałek, 27 czerwca 2022.

Zdrowie to jeden z cenniejszych darów jaki posiada człowiek. Pewnie nikt nie ma co do tego wątpliwości. Dlatego, też właśnie dziś w Międzynarodowym Dniu Dziecka nasza szkoła zorganizowała zajęcia promujące zdrowy styl życia. Młodzież naszego LO z wielkim entuzjazmem i zapałem zaangażowała się zarówno w rywalizację na hali sportowej, jak również w klasach. Zajęcia w klasach zorganizowane pod hasłem „Apetyt na zdrowie” przyniosły wiele emocji w dyskusjach na temat dbałości o kondycję i zdrowe odżywianie. W ich pracach były wykorzystane piramidy zdrowego żywienia, które ukazywały co ich zdaniem powinno być najważniejsze. Oprócz plakatów były też prezentacje multimedialne, a nawet krótki wykład przybliżający wyczerpująco zadaną  tematykę. Ciekawym pomysłem było również przygotowanie przez uczniów przekąsek owocowych i warzywnych. Prace uczniów podlegały ocenie komisji, która wyróżniła najlepiej wykonane prace.

Zwyciężyła klasa 1c – gratulujemy!

Na hali emocje osiągały najwyższy poziom.

Tu każdą klasę reprezentowała grupa młodzieży, która walczyła o podium grając w unihokeja. Rozgrywki odbywały się jednocześnie na trzech sektorach i ostatecznie zwycięzcami zostali

I miejsceuczniowie klasy 1a

II miejsce uczniowie klasy 2dg

III miejsce uczniowie klasy 1b

Drodzy Uczniowie,

Z okazji Dnia Dziecka życzymy, aby Wasze dzieciństwo było  jak najlepsze!

Radujcie się każdym dniem, ponieważ beztroska jest Waszym prawem oraz przywilejem.

Niech każdy dzień przepełnia radość i pozytywne doświadczenia,  uśmiech promienieje na Waszych twarzach, a nowe przeżycia spotykają Was w gronie wspaniałych przyjaciół i kochającej rodziny.

Społeczność LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Piastowie

 

Zobacz galerię zdjęć

Międzynarodowy Dzień Dziecka