Niedziela, 29 stycznia 2023.

13 lutego 2022 r. w uczniowie naszego LO uczestniczyli w  olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego.

Podstawę do oceny stanowiły wypełnione przez uczestników karty odpowiedzi. Do każdego pytania w olimpiadzie podane były cztery odpowiedzi, z których jedna była prawidłowa. Uczestnik za poprawnie udzieloną odpowiedź otrzymywał 1 punkt, za błędną -1 punkt. Gdy uczestnik odpowiedział na wszystkie pytania poprawnie uzyskał 60 pkt. Każdy z uczestników olimpiady, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymał dyplom uznania w olimpiadzie, natomiast za zajęcie pierwszego miejsca przyznano dyplom laureata I miejsca oraz nagrodę książkową. Dla uczestników, którzy zajęli miejsca 2-5: dyplomy laureata oraz nagrody książkowe, miejsca 6-10: dyplomy laureata. Dodatkowo dla pozostałych uczestników zostały przygotowane dyplomy uznania za udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej.

Ogółem, w naszej szkole, w olimpiadzie wzięło udział 60 uczniów. Pierwsze miejsce i tytuł laureata zajęła Martyna Gryga z klasy 3, uzyskując 60 punktów, co oznacza, że Martyna nie popełniła żadnego błędu! Imponujące wyniki i analogiczny tytuł za zajęcie miejsca drugiego i trzeciego otrzymali kolejno: Aleks Gajda z wynikiem 58 punktów oraz Zofia Krawczyk z wynikiem 57 punktów.

Wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!

Szczegółów dotyczących olimpiady można szukać na stronie internetowej firmy Olimpus: www.olimpus.edu.pl.

Wybitne wyniki naszych uczniów z j. angielskiego