Środa, 27 września 2023.

Drodzy Ósmoklasiści,

Drodzy Rodzice Ósmoklasistów,

29 marca 2023 roku (środa) o godzinie 17.00 zapraszamy Państwa na dzień otwarty dla Kandydatów do naszego Liceum. Spotkanie będzie realizowane w formie stacjonarnej.

Organizacja spotkania:

  • Rodziców Ósmoklasistów zapraszamy do Hali sportowej – wejście C od strony parkingu przy Urzędzie Miasta. Na spotkaniu z dyrektorem szkoły i nauczycielami zapoznamy Państwa z ofertą szkoły i odpowiemy na pytania związane z rekrutacją. Po spotkaniu zapraszamy do zwiedzania szkoły oraz spotkania się z uczniami i nauczycielami.

  • Ósmoklasistów zapraszamy do części dydaktycznej – wejście A od strony parku przy ul. 11 Listopada. Na odwiedzających będzie czekała młodzież wraz z nauczycielami, pokażemy Wam pracownie i odpowiemy na nurtujące pytania. Zapraszamy na zwiedzania szkoły.

Życzymy Wam osiągnięcia wysokich wyników na Egzaminach Ósmoklasisty oraz powodzenia w tegorocznej rekrutacji.

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. A. Mickiewicza w Piastowie serdecznie zaprasza

tegorocznych absolwentów Szkół Podstawowych do kontynuowania nauki w naszym Liceum

Zaproszenie na spotkanie przedrekrutacyjne