Piątek, 23 lutego 2024.

DSC04465DSC04460DSC04453

10 marca w naszym liceum odbył się „Dzień Babeczki w kropeczki”. Jest to jedna z punktowanych akcji, przeprowadzanych naszej szkole w ramach projektu „SUPER KLASA”. Z okazji minionego Dnia Kobiet uczennice poszczególnych klas mogły 10 marca zaprezentować się w szkole w stroju w kropki, groszki, grochy. Ocenie podlegał procentowy udział dziewcząt w tym działaniu (liczba dziewczyn, które przyszły tego dnia do szkoły w stroju w kropki w stosunku do liczby uczennic w klasie). Po przeliczeniu punktacji wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce klasa I B  –100% dziewcząt posiadało strój lub element stroju w kropki. Gratulujemy i dziękujemy za stu procentowe zaangażowanie w akcję!

II miejsce klasa II B

III miejsce klasa II A

DSC04455DSC04462DSC04464

 

Dziękujemy wszystkim uczennicom, które zaangażowały się w to kropkowe przedsięwzięcie!

Galeria zdjęć

„Dzień Babeczki w kropeczki”