Czwartek, 30 maja 2024.

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU English High Flier

W pierwszym tygodniu zajęć w 2019 roku otrzymaliśmy bardzo miłą wiadomość dotyczącą sukcesów naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier. W jesiennej edycji olimpiady, podjęło wyzwanie blisko 8,5 tys. uczniów ze szkół w całym kraju, z czego liczba zgłoszeń w województwie mazowieckim wyniosła 2434 uczniów z 71 szkół. W podsumowaniu konkursu wyłoniono 71 laureatów, z których 7 osób to uczniowie naszego liceum! Za uzyskanie bardzo dobrych i dobrych wyników laureaci zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami English High Flier Jersz Łowców Talentów. Gratulujemy!

 

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie (powyżej 80% punktów) otrzymali:

 

  • Kl1 LO

  1. HUBERT WEBER

  2. OLIWIA FIGIEL

  3. KAMIL RADZISZEWSKI

  4. ŁUKASZ KALINOWSKI

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie (powyżej 75% punktów) otrzymali:

  • Kl2 LO

  1. JULIA MARZEC

  2. JULIA CIEŚLUK

  • Kl 3 LO

  1. MARTA GZUBICKA

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU English High Flier