Czwartek, 30 maja 2024.

Serdecznie zapraszamy naszych rodziców, nauczycieli, absolwentów  i sympatyków naszego liceum do przekazania 1% swojego podatku z deklaracji rocznej PIT. Wystarczy w odpowiedniej rubryce składanej deklaracji podatkowej wpisać numer KRS 0000124097  oraz podać,  jako cel szczegółowy: LO Mickiewicz. Mają Państwo możliwość dokonania wyboru organizacji, której przekazują swój 1% oraz wskazania przeznaczenia tych środków. Tym sposobem mogą Państwo wesprzeć działanie LO im. Mickiewicza w Piastowie. O przeznaczeniu wsparcia zdecydujemy w październiku br  wspólnie z Radą Rodziców naszej szkoły.  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, zaprzyjaźnione instytucje, absolwentów i pracowników LO oraz inne życzliwe osoby do wsparcia naszej inicjatywy.

 

                                                                                  

                                                    

                                                     

 

 

 

 

1% podatku