Czwartek, 30 maja 2024.Drodzy Ósmoklasiści,

Drodzy Rodzice Ósmoklasistów,

30 marca 2022 roku o godzinie 17.00 zapraszamy na dzień otwarty dla Kandydatów do naszego Liceum.

Spotkanie będzie realizowane w formie stacjonarnej. Organizacja spotkania będzie przebiegać zgodnie z następującą organizacją:

  • Rodziców Ósmoklasistów zapraszamy do Hali sportowej – wejście C od strony parkingu przy Urzędzie Miasta. Na spotkaniu z dyrektorem szkoły i nauczycielami zapoznamy Państwa z ofertą szkoły i odpowiemy na pytania związane z rekrutacją. Po spotkaniu zapaszmy do zwiedzania szkoły oraz spotkania się z uczniami i nauczycielami.
  • Ósmoklasistów zapraszamy do części dydaktycznej – wejście A od strony parku przy ul. 11 Listopada. Na odwiedzających będzie czekała młodzież wraz z nauczycielami, pokażemy Wam pracownie i odpowiemy na nurtujące pytania. Zapaszmy na zwiedzana szkoły.

Życzymy Wam osiągnięcia wysokich wyników na Egzaminach Ósmoklasisty oraz powodzenia w tegorocznej rekrutacji.

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. A. Mickiewicza w Piastowie serdecznie zaprasza

tegorocznych absolwentów Szkół Podstawowych do kontynuowania nauki w naszym Liceum

Dzień otwarty dla kandydatów do naszego Liceum