Poniedziałek, 17 czerwca 2024.
Nasze Liceum jest jedyną szkołą ponadpodstawową w rejonie, oferującą kandydatom Oddziały Dwujęzyczne, możliwość kształcenia w Oddziałach Matury Międzynarodowej, kładącą mocny nacisk na naukę języków obcych i współpracę z wieloma wydziałami warszawskich uczelni wyższych, aktywnie realizującą działania w ramach patronatów naukowych nad wszystkimi oferowanymi klasami, naukę wspieraną przez wiele inicjatyw pozaszkolnych… O tych i i wielu innych działaniach na rzecz Piastowskiej Oświaty można posłuchać w rozmowie Pani Marii Makowskiej Wiceburmistrz Miasta Piastowa z redaktorem Andrzejem Kopczyńskim:

http://popradio.pl/porozmawiajmy-o-regionie-rozmowa-z-maria-makowska/?fbclid=IwAR0Zii1KOG7tQJR4v4VLvrFTUStpycwOeO-1RGlBs9WIPTK5CkMtAMgGSxI

Innowacyjna oferta naszego Liceum i pozostałych szkół piastowskich w audycji…