Niedziela, 25 lutego 2024.

 

28 kwietnia 2023 r. pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. W uroczystości ukończenia szkoły przez pierwszy rocznik absolwentów klas  czteroletniego Liceum ( po 21 latach przerwy) uczestniczyli:

 

  • Pan Grzegorz Szuplewski, Burmistrz Miasta Piastowa

oraz przedstawiciele wyższych uczelni  współpracujących z naszym LO:

 

  • Pani Profesor dr hab. inż. Ewa Zygadło- Monikowska, Prodziekan Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej,

  • Pani  Profesor dr Monika Madej, Rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie,

  • Pan dr inż. Andrzej Głuchowski, Kierownik ds. kontaktu ze szkołami średnimi Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie.

 

    Ostatni piątek kwietnia tego roku, to szczególny dzień dla uczniów, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Po czterech latach, z bagażem ciekawych doświadczeń, wyposażeni w nowe umiejętności i wiedzę, dobrnęli do mety. 

   Z pewnością był to dzień wyjątkowy, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.

 

   Dyrektor szkoły pani Hanna Babikowska wraz z wychowawcami klas przekazali nagrody i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Ponadto zostały wręczone świadectwa i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów.

Na koniec nasi utalentowani uczniowie i absolwenci wystąpili prezentując swoje liczne talenty wokalne, instrumentalne i literackie. Serdecznie dziękujemy występującym a tegorocznym absolwentom gratulujemy wysokich wyników!

 

Zobacz galerię zdjęć

Powodzenia na egzaminie maturalnym!

 

Pożegnanie maturzystów