Niedziela, 10 grudnia 2023.

 

W dniach 11-12 grudnia dnia odbyła w naszym LO finał akcji Szlachetna Paczka. Wolontariusze Stowarzyszenia, nasi uczniowie, nauczyciele i wielu przyjaciół Liceum z wielkim zaangażowaniem pracowali na rzecz potrzebujących rodzin z rejonu Miasta Piastowa oraz wspierali organizacyjnie tą wspaniałą inicjatywę. Szczególnie dziękujemy za udział w jej organizacji władzom naszego miasta, Panu Burmistrzowi Miasta Piastowa Grzegorzowi Szuplewskiemu, Pani Marii Makowskiej Zastępcy Burmistrza Miasta Piastowa, Pani Przewodniczącej Rady Miasta Piastowa Agacie Korczak oraz naszemu szczególnemu patronowi Staroście Powiatu Pruszkowskiego Panu Krzysztofowi Rymuzie.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom, które przyczyniły się do tak wielkiego zakresu wsparcia dla osób w ciężkiej sytuacji życiowej. W trudnych społecznie i pandemicznie czasach takie inicjatywy przywracają nam wiarę w drugiego człowieka i wprowadzają dużo ciepła oraz optymizmu w ten szczególny czas jakim są święta Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy!

Zobacz galerię

Finał Szlachetnej Paczki w naszym LO